Informace o nás

Phoenix Bonoda je tří a půl letý pes. Má za sebou však zkušenosti z výstav, viz. srtránky KCHND a záložka "Výstavy". Je povahou zcela neuvěřitelý a vysoce socializovaný, neboť s námi tráví veškerý náš volný čas. Např. vloni v létě jsme byli 3 týdny ve Francii a užil si to skvěle.

Bonitaci absolvoval v červnu 2015 s celkovým součtem 297 bodů .

Je i šikovný krycí pes. První krytí zvládl s grácií a s láskou. 31. 12. 2015 se narodila štěňátka, jejichž je otcem, v chovatelské stanici ND Bohemica Hastav. Je hrdým otcem 6 holčiček a jednoho kluka.

No musím se přiznat, že od března 2018 je Phoenix už i dědeček!

Rovněž už složil  zkoušky z výkonu - ZOP, ZZO a ZZO 1.

J

Phoenix je JUNIORŠAMPION ČR.

PHOENIX je od 10. ledna 2016 ČESKÝ ŠAMPION

PHOENIX je od  6. 2. 2016 ŠAMPION ČMKU.

Od 24. dubna 2016 je ČESKÝ GRANDŠAMPION.

Phoenix je rovněž SLOVENSKÝ,  RAKOUSKÝ A MAĎARSKÝ ŠAMPION

Phoenix splnil ke dni 9. 10. 2016 podmínky pro udělení titulu C.I.B.

PHOENIX JE INTERŠAMPION - LEDEN 2017

PHOENIX  je SLOVENSKÝ GRANDŠAMPION, ÚNOR 2018

 

 

Fotogalerie: O nás

Phoenix

NIkdy jsem neměla psa. Jen fenky. Moje První, Whitney Bonoda, byla úžasná žíhaná doga. Pak jsem měla žlutou Frídu Bonodu. Když i ta odešla do psího nebe, chtěla jsem opět žíhanou fenku. Ale osud tomu chtěl a já  jsem si přivezla žlutého pejska. To se už tak stává. A představte si, WHITNEY je prabába mého pejska! Phoenix zcela předčil má očekávání. Jeho povaha, snaha zvládat situace a být dobrým psem svému pánovi. Nevzteká se, respektuje mne. Na výstavách z toho máme hru, na cvičáku taky. Máme z něj radost.

Krycí pes

31. října 2015 absolvoval Phoenix své první krytí, které zvládl na jedničku. Samozřejmě chvíli trvalo, než přišel na to jak, ale při překrytí to bylo raz dva a spojení trvalo vždy naplno půl hodiny. Fenka, NENE BOHEMICA HASTAV má plné bříško stěňátek. Narodila se v poslední den v roce 2015. Druhý vrh je v polské stanici Splendoria-Vratislavia, 22. dubna 2016. Třetí vrh se narodil v chovatelské  stanici KIRRAS-DOG opět v Česku, a to 11. srpna 2016. Další vrh je ve Francii, v Pettit Vernieres. V červnu 2017  se narodili Phoenixovi děti v Polsku ve stanici Snafanger fci..

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode